Návod Jak cracknout hru/program

 

UPOZORNĚNÍ! VEŠKERÉ KROKY ZDE UVEDENÉ MOHOU VÉST K PORUŠENÍ AUTORSKÉHO ZÁKONA A PROVÁDÍTE JE PLNĚ NA VLASTNÍ RIZIKO!

Každý z nás se s tím někdy setkal - mám staženou hru/program, jehož spuštění ale vyžaduje přítomnost originálního CD/DVD. Co s tím? Řešení je většinou velmi jednoduché.

1.) Hru/program nainstalujeme (pokud máte CD/DVD, tak běžným postupem, pokud máte hru staženou na disku počítate či jiném médiu, budete potřebovat emulační software (např. Daemon Tools). Obraz CD/DVD (tzv. image, většinou s příponou *.iso), který máme na disku počítače či jiném médiu, vložíme pomocí emulačního software do virtuální jednotky (hledáme tlačítko "Mount image"). Dále postupujeme stejným způsobem, jako bychom hru/program instalovali z CD/DVD)

2.) Vyžaduje-li instalační proces vložení instalačního klíče (serial key), zkuste například server serials.ws

3.) Po nainstalování hry/programu stáhneme crack (zkuste například server gamecopyworld.com)

4.) Stažený soubor bude mít pravděpodobně příponu *.rar, proto stáhneme a nainstalujeme program WinRar (běžně dostupný například na stahuj.cz)

5.) Pomocí programu WinRar otevřeme stažený *.rar archiv s crackem

6.) Uvnitř archivu se pravděpodobně bude nacházet vícero souborů, pro nás je důležitý především ten s příponou *.exe. Ostatní soubory většinou nemají žádný význam (který soubor je důležitý a který ne, zjistíte časem). Pro začátek stačí označit a zkopírovat veškerý obsah archivu (zkratkami CTRL+A a CTRL+C nebo klikneme pravým tlačítkem myši a dáme Kopírovat )

7.) Najdeme a otevřeme složku, kterou jste uváděli při instalaci, kde je hra/program nainstalovaný, tedy většinou C:/Program files/Vydavatel hry nebo programu/Název hry nebo programu

8.) Složku otevřeme a stiskneme CTRL+C nebo klikneme pravým tlačítkem do volného místa a klikneme na Vložit

9.) Pokud se vás počítač zeptá, zda chcete uvedené soubory přepsat, stiskněte Ano a v takovém případě přeji příjemnou zábavu

10.) Pokud ne, zřejmě něco není v pořádku. V místě, kde je hra nainstalovaná, proto hledejte soubor/y se stejným názvem jako ve staženém archivu s crackem a zopakujte bod 9.)

 

" />

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.